top of page

O MNIE

Zaciekawienie drugą osobą jest dla mnie kluczowe w efektywnej komunikacji. To właśnie ciekawość ludzkiej natury, umiejetność aktywnego słuchania, doświadczenie i wiedza pozwalają mi udzielić pomocy o wartości dostosowanej do osobistego wyzwania, czyli takiej, która jest najzdrowsza i skuteczniejsza dla konkretnej osoby i trudności z którą przychodzi. Zatem pomimo tego, że bliskie jest mi podejście humanistyczne w psychoterapii, stosuję formy pomocy nie ograniczone do jednego nurtu terapeutycznego.

Ludzie są mi bliscy, to co mamy przecież wspólnego to (przejście przez) życie - dzielimy bowiem zarówno poczucie satysfakcji i szczęścia jak i cierpienie oraz ból.


Jeśli znalazłaś lub znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia lub najzwyczajniej masz ochotę poznać i umocnić siebie to zapraszam do kontaktu - czyli wykonania pierwszego i najtrudniejszego kroku ku osiągnięciu swojego celu.

Sprawdź w czym mogę Tobie pomóc.

Do usłyszenia,

Jaśmina Machlah

MyPhoto 2.jpg

Ukończyłam psychologię społeczną oraz o specjalności klinicznej. Obecnie jestem w procesie certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w nurcie systemowo-ericksonowskim w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w licznych treningach i warsztatach rozwojowych oraz psychoterapeutycznych. Poddaję swoją pracę psychoterapeutyczną regularnej superwizji. Kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Poza działalnością psychologiczno-psychoterapetuyczną uczę na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz prowadzę badania w zakresie psychologii pozytywnej. Jestem także członkiem rady Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.

bottom of page